AKO SA K NÁM DOSTANETE AUTOMOBILOM?

 • Príjazd z Bratislavy:
Z Bratislavy pôjdete po diaľnici D1 smer Trenčín, Žilina. Výjazd z dialnice Nemšová, Dubnica, Trenčianske Teplice vpravo. Pokračujete smer obec Trenčianska Teplá, na križovatke v Trenčianskej Teplej (pred železničným priecestím) odbočíte vľavo na Trenčianske Teplice – cca 6 km.
Vzdialenosť Bratislava – Trenčianske Teplice 150 km
 


Zväčšiť mapu

 

 

Príjazd zo Žiliny, Košíc:
Smer cesty Žilina, Trenčín, Bratislava. Z cesty E50 sa dostanete na diaľnicu D1 smer na Bratislavu. Výjazd z diaľnice Nemšová, Dubnica vľavo. Pokračujete smer obec Trenčianska Teplá, na križovatke v Trenčianskej Teplej (pred železničným priecestím) odbočíte vľavo na Trenčianske Teplice – cca 6 km.
Vzdialenosť Žilina – Trenčianske Teplice 80 km, Košice – Trenčianske Teplice 300 km

 

 


Zväčšiť mapu

 

Príjazd od Brna:
Cestou E50 smer Uherské Hradište, Uherský Brod, Trenčín. Hraničný prechod Starý Hrozenkov, pokračovať po E50 cez Trenčín až po obec Trenčianska Teplá. V Trenčianskej Teplej odbočiť za železničným priecestím vpravo na Trenčianske Teplice.
 

Zväčšiť mapu

 

 

AKO SA K NÁM DOSTANETE AUTOBUSOM?

Medzinárodné linky stoja aj v Trenčianskych Tepliciach. Autobusové spojenie si môžete vyhľadať na stránke www.busy.sk

 

 

AKO SA K NÁM DOSTANETE VLAKOM?

Rýchlikom alebo osobným vlakom sa dopravíte do Trenčianskej Teplej, kde nastúpite na električku do Trenčianskych Teplíc, ktorou sa odveziete až na konečnú zastávku. Vlakové spojenie si môžete vyhľadať na stránke www.zsr.sk.

UPOZORNENIE: vlak InterCity (IC) nemá zastávku v Trenčianskej Teplej, ale v Trenčíne.